Abide İnşaat ve Mühendislik |  İnşaat, Mühendislik, Taahhüt, Müşavirlik, Müteahhitlik Hizmetleri ×
© 2021 Abide İnşaat ve Mühendislik | İnşaat, Mühendislik, Taahhüt, Müşavirlik, Müteahhitlik Hizmetleri
Alt Başlıklar

Faaliyetlerine Konya merkezli olarak 2001 yılında başlayan Abide İnşaat gelişime açık yapısı ve büyüme idealiyle inşaat, mühendislik, taahhüt, müşavirlik, müteahhitlik hizmetleriyle şehirde adını duyurmuştur.

Abide İnşaat, kuruluşundan bu yana istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, günün teknolojisini en iyi şekilde kullanarak güven ve kaliteden ödün vermeden insan güvenliği, sağlık ve konforunu ön planda tutarak geleceğe güvenle bakmanız için modern ve çağdaş yaşam alanları oluşturan lider marka olmak için çalışmakta.

21 yılın sonunda tamamlamış olduğu 100'ün üzerinde proje ve 100 bin m² inşaat ve yaşam alanı ile faaliyetlerine hız vermeden ilk günkü heyecanıyla devam ediyor.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

   Kalite sistemini en iyi şekilde kullanarak gelen ihtiyaç ve talepleri dikkate alarak,güven ve kaliteden ödün vermeden insan güvenliğini,sağlığımı ve konforunu ön planda tutarak,geleceğe güvenle bakmanız için modern ve çağdaş yaşam projelerini oluşturan lider marka olmak için çalışmaktayız.

MİSYONUMUZ:

   Yatırım yaptığınız her noktadamüşterinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak,insanların ihtiyacı olan sıcak bir yuva özlemini doğal ve modern olaraksunmak ve müşteri memnuniyetini ilke edinip yenilikçi fikirleri ile inşaat sektöründe öncü olmaktır.

VİZYONUMUZ:

   Gelişen teknoloji ışığında en üst seviyede kalite standartlarını yakalamak.dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmek ve hayata geçirdiği bu projelerle yıllar sonrada adından takdirle söz ettiren bir firma olmaktır.

BİZİMLE TANIŞIN

ABİDE İNŞAAT'ın projeleriyle ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişim kurun.

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA